Forum Gimnazije Fran Galović
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Gimnazije Fran Galović

Forum GFG
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Upisi u GFG

Go down 
+6
- Juicy -
5rich
Lacka
pTichica
crokiki
ismet
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
ismet

avatar


Broj postova : 8
Age : 30
Registration date : 13.11.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimečet stu 13, 2008 6:14 pm

Evo nisam znal kam da stavim ovo,nije mi se cinilo nekak dobro pod prva 2 topica pa sam ovdje.Moje pitanje je:
Zna netko mozda koliko bude bodovni prag za upis druge god? Kolko sam videl na stranici ove god je bilo 48,bude tak i druge god?
[Vrh] Go down
crokiki

avatar


Broj postova : 10
Age : 31
Lokacija : kc
Registration date : 04.07.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimepet stu 14, 2008 1:09 am

još ti se se nezna ali nemaš se kaj brinuti primaju i s manje gimnazija se nikad ne popuni(osim možda opće)
[Vrh] Go down
http://jezicnjaci.blog.hr
ismet

avatar


Broj postova : 8
Age : 30
Registration date : 13.11.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimepet stu 14, 2008 4:08 pm

Da al ja mislim iti u opcu,imal budem oko 51-52 boda nakraju.Ok hvala na informaciji,ak jos netko mozda ima koju informaciju,savjet ili ak sazna neke novosti u vezi upisa nek slobodno napise.
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimepet stu 14, 2008 9:16 pm

gle...može ti biti prag 48 bodova, ali ako mjesta popune ljudi do 54 boda, ti ne upadaš tak da ti to baš nije sigurno , gledati prag. rađe ti uči, a ne kalkuliraj.
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesub stu 15, 2008 1:33 am

upiši se na sport,pa u opču za sportaše!
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesub stu 15, 2008 5:22 pm

lacka, da bi riječ rekla. Laughing
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesub stu 15, 2008 7:14 pm

pa kaj ni tak??
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesub stu 15, 2008 11:48 pm

pa tak je plavušo moja najdraža, zato sam napisala i ono iznad.
moreš ti upasti u opću s 51 bodom ,al pitanje je dal budeš preživil prvo polugodište.
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimened stu 16, 2008 11:52 am

ma ajmo svi u matematičku! kaj nije žalosno to kaj je tak prazna?
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimened stu 16, 2008 2:53 pm

crokiki je napisao/la:
još ti se se nezna ali nemaš se kaj brinuti primaju i s manje gimnazija se nikad ne popuni(osim možda opće)

nije istina, u općoj se i sad,dok su 4 razreda, traži mjesto više..
u jezičnoj i matematičkoj,a kamoli općoj za sportaše narafno da ne.,..
u mojoj su generaciji svi u opću upali sa 60 bodova..
nitko nije upal s manje,osim onih prek veze..Rolling Eyes Rolling Eyes

kak ti je i ptichica rekla, dečko dragi,uči,a ne kalkuliraj..ko zna kaj bude do 6 mjeseca...
[Vrh] Go down
ismet

avatar


Broj postova : 8
Age : 30
Registration date : 13.11.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimened stu 16, 2008 11:36 pm

Mogu mi prvi i drugi razredi koji su tu na forumu uclanjeni napisati s kolko su upali? btw znam to mi i starci govore sam ti uci i nezamaraj se i upal bus.
[Vrh] Go down
- Juicy -

- Juicy -


Broj postova : 136
Registration date : 06.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimepon stu 17, 2008 4:55 pm

Tak ti je svejedno ko ti napiše jer je za opću uvijek navala i većinom se s 51-52 boda ne upada osim ak nemaš veze... Kak i ostali vele samo uči i upadaš.. Smile
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimepon stu 17, 2008 8:08 pm

ja sam upala sa 62 boda u matematičku,2.razred!
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:06 pm

a to ti ovisi i u kakvoj si generaciji..mi smo bili prilično jaka generacija..ali mislim da ispod 54 boda nemoj ni razmišljati o općoj...
tak da, mući i uči....sve ostalo buš saznal na vrijeme
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimeuto stu 18, 2008 4:32 pm

Ja sam imala 60 bodova.
Kod nas ih je 70 od 112 bilo da 60 i više bodova. Zadnji dečko koji je upal imal je 51 bod, a onaj prije njega je imal 54 ak se ne varam. S tim da su sva mjesta bila popunjena, a i još se ih par prek veze koji su upisali neki drugi smjer gimnazije poslije naguralo u opću.
Slažem se kaj veli Petra, uostalom džabe ti bodovi ako nemaš radne navike i znanje. Možda zvuči otrcano, al tak je.
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimeuto stu 18, 2008 7:16 pm

tako je-što manje bodova na upisu,to više poravnih,odnosno jedinica na kraju 1. razreda,bar se to tak kod mojih pokazalo Smile
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesri stu 19, 2008 7:39 pm

tak je kod svih više manje...
radne navike se stjeću prije upisa gimnzije..dok upišeš gimnziju je već kasno..nema više kampanjaca,tj mi smo zadnje generacije kampanjaca..i na faksovima se traži 100% angažiranost...treba se znati organizirati
[Vrh] Go down
ismet

avatar


Broj postova : 8
Age : 30
Registration date : 13.11.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesri stu 19, 2008 8:31 pm

E frend mi je nekaj rekel da ako imas 1 neopravdani nebres upast zbog toga...istina?
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesri stu 19, 2008 8:49 pm

Gle mali, nemoj se obazirati na svakave tračeve koje čuješ. Ja to za 1 neopravdani nisam čula,čak i ako je istina jedan motiv više za tebe da ne markiraš jer ti u gimnaziji to baš i ne bude poželjno.
[Vrh] Go down
ismet

avatar


Broj postova : 8
Age : 30
Registration date : 13.11.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimesri stu 19, 2008 9:06 pm

OK,hvala vam ljudi kaj imate strpljena za ovakve gnjavaze hehe Razz
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:31 pm

izostanci nemaju veze..jest da ružno izgelda u svejdodžbi...nemoj markiratil..ne trebsa ti to u životu...ili kad markiraš..markiraj sa stilom.. lol!
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:36 pm

da,pa da ne dobiš neopravdane! Jer se onda pojedinci moraju maltretirati sa vladanjem... više od 4 neopravdana ne dolazi u obzir! Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
ismet

avatar


Broj postova : 8
Age : 30
Registration date : 13.11.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimečet stu 20, 2008 11:11 pm

pa nisam markiral nego sam bil istjeran sa sata i dobil neopravdani haha(al ak idem markirat imam uvijek spremnu ispricnicu tak da 5rich vjeruj mi da imam stila xD)
[Vrh] Go down
metaxa

metaxa


Broj postova : 25
Registration date : 12.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimečet stu 20, 2008 11:13 pm

ja u osnovnoj nisam markirala Very Happy omg
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitimečet stu 20, 2008 11:43 pm

u osnovnoj markira i ide u gimnu???
e dečko.... ma bolje da ne komentiram..samo javi u koji razred peš da te znam zaobići... već njušim brdo bespotrebne zafrkancije oko tebe..
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
Sponsored content





Upisi u GFG Empty
PostajNaslov: Re: Upisi u GFG   Upisi u GFG Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Upisi u GFG
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Gimnazije Fran Galović :: Ostalo :: Spam :)-
Forum(o)Bir: