Forum Gimnazije Fran Galović
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Gimnazije Fran Galović

Forum GFG
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 blog jezicnjaka

Go down 
+4
5rich
Lacka
pTichica
crokiki
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimeuto srp 29, 2008 11:15 am

Lacka je napisao/la:
ma kužim ja to sve... ali opet... Ipak je 3-5,6 predmeta, i to svih 4 godine teško za naučiti u mesec dana,ili se varam?

ma je...slažem se...
ali nisu uvijek ocjene mjeritelj znanja, tu je uvijek neka doza subjektivnosti u toj ocjeni,koja ju može jakoo pokvarit ili jakoo popravit.(koji imate jajala,kužite to)
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 1:47 am

da znam,i ja ga imam.. ali opet... Iz matematike i hrvatskoga su ocijene uglavnom realne...
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 4:09 pm

Lacka je napisao/la:
da znam,i ja ga imam.. ali opet... Iz matematike i hrvatskoga su ocijene uglavnom realne...

ah..bolje da ne komentiram...neke stvari skužiš nakon kaj si par let v gimnaziji
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimesri srp 30, 2008 7:38 pm

a dobro,sad...MIslim da su ocijene prof Fijačka i prof Međurečan zbilja bile realne...
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimepet kol 08, 2008 11:29 am

Slažem se s tim. Lacka, imamo mi još do mature, stignemo se još popraviti, al ako je neko sad treći razred i nije do sad niš učil imal bude problema.
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimesri kol 13, 2008 11:18 am

pTichica je napisao/la:
Slažem se s tim. Lacka, imamo mi još do mature, stignemo se još popraviti, al ako je neko sad treći razred i nije do sad niš učil imal bude problema.


hoćete reći da budem ja imala probleme,hehe Very Happy Very Happy


nemora vam biti uopće.... Wink
jer kolko sa ja uspela pohvatat od ljudi koje poznam ne samo iz naše gimnazije,već i iz čakovca,varaždina,zagreba,rijeke i šire, puno više vam se traži na prijemnima opće znanje,tj opća kultra koje nema baš tolko u udžbenicima...
pr...svake godine na politologiji je pitanje kolko dođe barel nafte na svjetskom tržištu, ili koje godine je počeo rat u iraku i okvirni broj poginulih...
[Vrh] Go down
- Juicy -

- Juicy -


Broj postova : 136
Registration date : 06.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimesri kol 13, 2008 3:00 pm

5rich je napisao/la:

puno više vam se traži na prijemnima opće znanje,tj opća kultra koje nema baš tolko u udžbenicima...

ali to naravno ovisi od faksa do faksa... mislim da ti opća kultura primjerice na tehničkim fakultetima nema nekog utjecaja...
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimepet kol 15, 2008 1:56 pm

5rich je napisao/la:
pTichica je napisao/la:
Slažem se s tim. Lacka, imamo mi još do mature, stignemo se još popraviti, al ako je neko sad treći razred i nije do sad niš učil imal bude problema.


hoćete reći da budem ja imala probleme,hehe Very Happy Very Happy


nemora vam biti uopće.... Wink
jer kolko sa ja uspela pohvatat od ljudi koje poznam ne samo iz naše gimnazije,već i iz čakovca,varaždina,zagreba,rijeke i šire, puno više vam se traži na prijemnima opće znanje,tj opća kultra koje nema baš tolko u udžbenicima...
pr...svake godine na politologiji je pitanje kolko dođe barel nafte na svjetskom tržištu, ili koje godine je počeo rat u iraku i okvirni broj poginulih...

Znam, gledala sam na internetu neka pitanja (ne sjećam se za koji fax). Uglavnom, jedno od pitanja je bilo gdje je sjedište Coca-Cole, makar mislim da mi to u školi ne budemo naučili.
Istina da ima dosta pitanja za koja se moraš učiti iz dnevnih novina, a ne školskih knjiga.
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimepet kol 15, 2008 10:59 pm

ovak... sve je to ok... A i ja volim čitati novine tak da to nebi bil problem... al to je za one koji misle ići na to društveno... Ono kaj bi ja imala na prijemnome za faks na koji očem ići se nemre najti u novinama... MIslim...na prijamnima za tehničke faksove se uglavnom traže matematika,fizika,informatika... A eto...moram se sad prihvatiti učenja kad mi je još vreme...
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimesub kol 16, 2008 3:01 pm

Ja sigurno idem na nekaj društveno jer u ovim "prirodnim" predmetima nisam baš dobra.
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimened kol 17, 2008 9:14 pm

hehe...a mislim.... meni je tehničko ipak u krvi Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
tux

tux


Broj postova : 66
Lokacija : look behind u.
Registration date : 16.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimepon ruj 01, 2008 6:35 am

crokiki je napisao/la:
Hvala na brigi ali ja se srdačno nadam da blog bude trajal malo duže od prognoza.A ja bum gim. završil pa bar s 2.Svaka pomoć je dobrodošla hehehehe!!!!

mnogi su pokusali, malo ih je uspjelo
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimeuto pro 09, 2008 11:09 pm

moram ovo napisati..inače bum čir dobila na želucu..
a jesam lepo rekla da se bu taj blog zgasil čim se vužgal... Evil or Very Mad bounce Basketball
[Vrh] Go down
sasa

avatar


Broj postova : 13
Age : 60
Registration date : 08.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimečet pro 11, 2008 1:01 pm

5rich je napisao/la:
moram ovo napisati..inače bum čir dobila na želucu..
a jesam lepo rekla da se bu taj blog zgasil čim se vužgal... Evil or Very Mad bounce Basketball
petrić, petrić baš si zlučesta
btw. kako stoje tvoje stranice?
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimečet pro 11, 2008 10:12 pm

moram prizati da ponekad uživam u zločestoći...

a o kakvim mojim stranicama pričamo?
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimečet pro 11, 2008 11:33 pm

Petra je samo bila realna, po meni nimalo zločesta. Laughing
[Vrh] Go down
brendon

brendon


Broj postova : 20
Age : 34
Registration date : 07.02.2009

blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitimečet svi 14, 2009 10:04 am

5rich je napisao/la:

čuj, znam ja jednoga dečeca koji je sebe smatral pametnim i prepametnim,pa sad zbog toga čeka drugi rok popravnih.... Suspect Suspect

vuljak? Very Happy:D:D
[Vrh] Go down
http://brendon1.blogspot.com/
Sponsored content





blog jezicnjaka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: blog jezicnjaka   blog jezicnjaka - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
blog jezicnjaka
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Gimnazije Fran Galović :: Ostalo :: Internet-
Forum(o)Bir: