Forum Gimnazije Fran Galović
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Gimnazije Fran Galović

Forum GFG
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 POPLAVA *****

Go down 
+3
pTichica
5rich
NoFear
7 posters
Autor/icaPoruka
NoFear

NoFear


Broj postova : 155
Age : 33
Lokacija : nEmAm pOjMa
Registration date : 03.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimečet lip 19, 2008 3:49 pm

kao što svi znate,našu "savršenu" školu su poharale 2 poplave u zadnjih 10 dana. . . . .
po meni su krivi arhitekti jer su tijekom planiranja morali uzeti u obzir velike količine padalina. . .
najviše je stradala dvorana(teren,spremišta...)
slika dvorane prije 2 dana :
POPLAVA ***** Gimnaz10
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimečet lip 19, 2008 5:42 pm

vidla sam...i morala sam ispravljat tjelesni,pa sam imala rpiliku gaziti po spremištu..
u svemu tome mi je najviše žal doimara i čistačica,jer smatram da je to problem koji tehnika treba sanirati,a ne čistaćice i domari...ko zna kakve boleštine bi mogli pokupiti...

i na poslijetku,čestitam arhitektima..dao bog da pokupite još jednu nagradu za tu školu...tipa onu za najveću glupost nove ere cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimečet lip 19, 2008 8:50 pm

Svima je škola jako egzotičma iz vana, čak su i političari oduševljeni.
Al dok dođu jake kiše i vrućine, onda svi šute,a mi trpimo.
Trebali bi mi te arhitekte na tjedan dana k nama pozvati na nastavu
ono dok su najveće vrućine pa da vide svoje remek djelo.
[Vrh] Go down
Assassin

avatar


Broj postova : 21
Registration date : 09.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimepet lip 20, 2008 5:18 pm

Ma nikakvo čudo za ovu poplavu. Moj sused koji je građevinski inspektor je čim se gimnazija otvorila rekel da bi moglo doći do poplave u dvorani čim padne malo jača kiša.
[Vrh] Go down
DTMPro
Admin
avatar


Broj postova : 11
Age : 113
Registration date : 28.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimepon lip 23, 2008 12:02 am

Assassin je napisao/la:
Ma nikakvo čudo za ovu poplavu. Moj sused koji je građevinski inspektor je čim se gimnazija otvorila rekel da bi moglo doći do poplave u dvorani čim padne malo jača kiša.

da si mi to prije rekel došel bi to videti uživo Very Happy ... Live prijenos poplave u školi
[Vrh] Go down
Assassin

avatar


Broj postova : 21
Registration date : 09.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimeuto lip 24, 2008 12:05 am

E jbga trebal si pitat Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
el_superbeasto

el_superbeasto


Broj postova : 24
Age : 33
Registration date : 25.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimepet kol 29, 2008 2:12 pm

možda to nije bila poplava, možda su samo "dali" vodi da uđe unutra da operu pod?
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimepet kol 29, 2008 8:25 pm

Hahaha (Not). Rolling Eyes
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimepet kol 29, 2008 10:37 pm

da mi je znati kak je dvorana izgledala proteklih tjedana dok je kiša lijevala.,..
vjerujem da smo imali bazen u školi,a da to nismo ni znali..
zaprao..čemu da gimnzija ima nastavu na bazenima, kad bumo mogli plivati po dvorani sad najesen,mdok počnu kiše....vidite da su naši arhitekti ekonomično razmišljeli Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
brendon

brendon


Broj postova : 20
Age : 34
Registration date : 07.02.2009

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimeuto tra 28, 2009 4:32 pm

DTMPro je napisao/la:
Assassin je napisao/la:
Ma nikakvo čudo za ovu poplavu. Moj sused koji je građevinski inspektor je čim se gimnazija otvorila rekel da bi moglo doći do poplave u dvorani čim padne malo jača kiša.

da si mi to prije rekel došel bi to videti uživo Very Happy ... Live prijenos poplave u školi

gledal bi kak ulazi voda unutra i nikoga nebi zval
uživanje
šteta da nije parket
onda bi gledali kak se parket diže Very Happy
[Vrh] Go down
http://brendon1.blogspot.com/
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimepet svi 01, 2009 12:22 pm

Ako niš drugo, nismo imali tjelesni taj dan
U svakom zlu, nešto dobro. Smile
[Vrh] Go down
el_superbeasto

el_superbeasto


Broj postova : 24
Age : 33
Registration date : 25.05.2008

POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitimepon svi 11, 2009 7:44 pm

valjda samo moramo čekati dan kad će na razglasu biti rečeno da moramo doći na tjelesni s ručnicima i kupaćim... err... hlačicama? Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





POPLAVA ***** Empty
PostajNaslov: Re: POPLAVA *****   POPLAVA ***** Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
POPLAVA *****
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Forum Gimnazije Fran Galović :: Život škole :: Događanja u Gimnaziji-
Forum(o)Bir: