Forum Gimnazije Fran Galović
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Gimnazije Fran Galović

Forum GFG
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Video - dan škole

Go down 
+4
tux
metaxa
immortal
0ajitam0
8 posters
Autor/icaPoruka
0ajitam0

avatar


Broj postova : 10
Age : 34
Registration date : 02.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimeuto svi 27, 2008 8:17 pm

Zanima me ko je snimal "Video - dan škole"?

Iznanedenje me dočekalo već na samom početku videa: "...gim ...gimnaziju", nadalje ljudima se režu glave ko da to nije njihov dio tijela, zumira se u prazno i slova su izrezana s lijeve strane na popisu autora.

No u svakom slučaju pohvalno je da se nest u toj gimnzaiji pokrenulo.
[Vrh] Go down
immortal

avatar


Broj postova : 11
Age : 34
Registration date : 02.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimeuto svi 27, 2008 8:47 pm

videl sam video u školi na kompu na informatiki, tam je bilo sve ok, valjda je nekaj problem bil u prebacivanju na google video...
[Vrh] Go down
metaxa

metaxa


Broj postova : 25
Registration date : 12.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimeuto svi 27, 2008 10:05 pm

mislim da je ravnatelj snimal jer je nas dosel snimat 1 Very Happy
[Vrh] Go down
tux

tux


Broj postova : 66
Lokacija : look behind u.
Registration date : 16.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimeuto svi 27, 2008 10:46 pm

lol sad ga pogledal prvi put..

video u kategoriji spota višnje drage nam pevec, a produkcija tipa vještica iz blaira xD


imho
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimeuto svi 27, 2008 10:48 pm

Vidla sam taj video na priredbi u domoblju. Malo se kamera previše trese i glasovi mi baš ne odgovaraju, al to je stvar ukusa.
[Vrh] Go down
z_kc

z_kc


Broj postova : 16
Registration date : 03.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimesri svi 28, 2008 10:19 pm

omg... ne kuzim zakaj na skoli postoji filmska grupa ako to sve je snimal ravnatelj....
cinjenica je da je snimljeno lose, ali mu svaka cast na trudu, jer mislim ipak trebali su to snimiti oni koji se ipak malo vise tim bave.
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimesri svi 28, 2008 10:20 pm

z_kc je napisao/la:
omg... ne kuzim zakaj na skoli postoji filmska grupa ako to sve je snimal ravnatelj....
cinjenica je da je snimljeno lose, ali mu svaka cast na trudu, jer mislim ipak trebali su to snimiti oni koji se ipak malo vise tim bave.

Toe točno.
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimesri svi 28, 2008 10:26 pm

ja nemrem da ne prokometiram glasove....profesionalna deformacija

1. trebali je bit muški i ženski glas
2. glasovi trebaju bit duboki, i osobe ne smu frfrljat,mrfljat,provlačit s ne znam kak i slično
3. intonacije su im totalno u komi
4, onaj dobrodišlki na početku..katastrofa...trebale su više vježbati
5. čitati sporije

i mislim da Himna ovogodišnjeg Susreta hrvatske katoličke mladeži,pod naslovom postojani, nije baš najsretnije ukomponirana u sve to...
a dok sam čula kaj svira u pozadini, bilo mi je zlo,jer sam ju otpjevala minimalno 650 puta,a vikend prije dana škole još minimalno 20 puta affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
metaxa

metaxa


Broj postova : 25
Registration date : 12.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimesri svi 28, 2008 10:34 pm

kaj se tiče filmske...... mi nismo ni znali za taj film i niko nam nist nije rekel Very Happy
[Vrh] Go down
Roxanne

Roxanne


Broj postova : 26
Age : 33
Lokacija : Sveprisutna.
Registration date : 03.05.2008

Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitimesri svi 28, 2008 10:50 pm

al zato je onaj o franu galoviću nakon bio svjetlo na kraju tunela. savršen. Cool
[Vrh] Go down
http://myspace.com/roxanne990
Sponsored content





Video - dan škole Empty
PostajNaslov: Re: Video - dan škole   Video - dan škole Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Video - dan škole
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Gimnazije Fran Galović :: Ostalo :: Glazba, film, youtube-
Forum(o)Bir: