Forum Gimnazije Fran Galović
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum Gimnazije Fran Galović

Forum GFG
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 [prijedlog] GFX forum

Go down 
+10
immortal
Zovem se imenom
TheGiantCyborgGecko
pTichica
5rich
- Juicy -
NoFear
tux
Assassin
pjur_owinđ
14 posters
Go to page : Previous  1, 2

Jeste li za GFX forum ili ne?
DA
[prijedlog] GFX forum - Page 2 Vote_lcap100%[prijedlog] GFX forum - Page 2 Vote_rcap
 100% [ 7 ]
NE
[prijedlog] GFX forum - Page 2 Vote_lcap0%[prijedlog] GFX forum - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 7
 

Autor/icaPoruka
tux

tux


Broj postova : 66
Lokacija : look behind u.
Registration date : 16.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimepet svi 23, 2008 9:29 pm

NoFear je napisao/la:
sviđa mi se affraid

da a moj je prevelik Very Happy
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 12:04 am

e imate sreće da ja nisam mod ili admin...bannala bi vas samo tak affraid affraid affraid
[Vrh] Go down
NoFear

NoFear


Broj postova : 155
Age : 33
Lokacija : nEmAm pOjMa
Registration date : 03.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 12:18 am

tux je napisao/la:
NoFear je napisao/la:
sviđa mi se affraid

da a moj je prevelik Very Happy
pa ak tebi kenjam,kaj bi tek njemu trebal, to je napravil zato kaj ga ti živciraš. . .
[Vrh] Go down
tibor

avatar


Broj postova : 4
Age : 32
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 03.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 12:43 am

s tim glupim avatarima samo pokazujete svoju kulturu odnosno nekulturu ili mozda ne znate smanjiti rezoluciju?... pogotovo s onim komentarom povecajte si rezoluciju... pa koji k... daj se sredi malo... i onda velis da nebus dobil bana... razmisli dvaput
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 11:07 am

Rakia je napisao/la:
s tim glupim avatarima samo pokazujete svoju kulturu odnosno nekulturu ili mozda ne znate smanjiti rezoluciju?... pogotovo s onim komentarom povecajte si rezoluciju... pa koji k... daj se sredi malo... i onda velis da nebus dobil bana... razmisli dvaput

Hm...mislim da se nekak slažem s ovim.
[Vrh] Go down
NoFear

NoFear


Broj postova : 155
Age : 33
Lokacija : nEmAm pOjMa
Registration date : 03.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 11:36 am

AJMO OBA DVOJICA,promjenite AVATAR!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
TheGiantCyborgGecko

TheGiantCyborgGecko


Broj postova : 40
Age : 32
Registration date : 12.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 12:04 pm

NoFear je napisao/la:
tux je napisao/la:
NoFear je napisao/la:
sviđa mi se affraid

da a moj je prevelik Very Happy
pa ak tebi kenjam,kaj bi tek njemu trebal, to je napravil zato kaj ga ti živciraš. . .

ne nego jer me vi živcirate i nemojte da nabavim većeg,a ovog bum sad maknul Wink
[Vrh] Go down
http://www.teslaclancroatia.co.nr/
tux

tux


Broj postova : 66
Lokacija : look behind u.
Registration date : 16.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesub svi 24, 2008 5:46 pm

NoFear je napisao/la:
tux je napisao/la:
NoFear je napisao/la:
sviđa mi se affraid

da a moj je prevelik Very Happy
pa ak tebi kenjam,kaj bi tek njemu trebal, to je napravil zato kaj ga ti živciraš. . .


ne vjerujem da se radi o tome Smile
[Vrh] Go down
sasa

avatar


Broj postova : 13
Age : 60
Registration date : 08.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimepon svi 26, 2008 10:54 am

tux je napisao/la:
NoFear je napisao/la:
tux je napisao/la:
povecajte si vi ekran
prepametan si,dobit ćeš ban ako ga ne smanjiš. . .


lol ako mene banaju, banali budu cirka 18% foruma...

nije ovo forum sa 100 postova dnevno da mos sam tak banat ljude a da ne nastetis kvantiteti odnosno kvaliteti foruma xD
Zar to znači "Malo nas je al' smo govna!"
[Vrh] Go down
z_kc

z_kc


Broj postova : 16
Registration date : 03.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimepon svi 26, 2008 3:09 pm

sasa je napisao/la:

Zar to znači "Malo nas je al' smo govna!"

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimepon svi 26, 2008 8:44 pm

joj,ljudi,kaj se svadite,pa pustite čoveka nak gleda chucka kad mu je već tak lepi...
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimepon svi 26, 2008 10:31 pm

Kala je napisao/la:
joj,ljudi,kaj se svadite,pa pustite čoveka nak gleda chucka kad mu je već tak lepi...

nije stvar u tome kaj je na avataru..štio se mene tiće,more biti i Sveti Otac Papa, aliii, iritira me to kaj mi njegov avatar pojede pol ekrana Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Lacka
Admin
Lacka


Broj postova : 108
Age : 31
Lokacija : br5
Registration date : 04.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimepon svi 26, 2008 11:39 pm

ma joj. Meni pojede sam četvrtinu Smile. Ma gle,ak se njemu to tak sviđa to je njegova stvar. Nemoj se bezveze nervirati zbog toga,ko zna,morti je on baš zato kaj vas sve bu naživciral i del tak velkog avatara. Meni osobno ne smeta,dok god ne zauzima celi ekran sve ok...
[Vrh] Go down
http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/
tux

tux


Broj postova : 66
Lokacija : look behind u.
Registration date : 16.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 12:44 am

5rich je napisao/la:
Kala je napisao/la:
joj,ljudi,kaj se svadite,pa pustite čoveka nak gleda chucka kad mu je već tak lepi...

nije stvar u tome kaj je na avataru..štio se mene tiće,more biti i Sveti Otac Papa, aliii, iritira me to kaj mi njegov avatar pojede pol ekrana Rolling Eyes Rolling Eyes

zato ja imam dva ekrana,na windozama se moze isto fino slozit dual monitor display...
jedan je fini 22" widescreen LCD xD

stvarno nisu skupi u zadnje vrijeme Smile
[Vrh] Go down
immortal

avatar


Broj postova : 11
Age : 34
Registration date : 02.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 11:16 am

postoji addon za firefox, ad block plus. tam idete na preferences i dodate link na tu tuxovu sliku. i ona čudesno nestane, ko da je nije bilo...
[Vrh] Go down
5rich

5rich


Broj postova : 137
Age : 33
Lokacija : negdje izvan planeta..
Registration date : 04.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 11:33 am

immortal je napisao/la:
postoji addon za firefox, ad block plus. tam idete na preferences i dodate link na tu tuxovu sliku. i ona čudesno nestane, ko da je nije bilo...

hvala cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
pjur_owinđ

pjur_owinđ


Broj postova : 27
Lokacija : TELEPORTACIJA ^_^ => COOL THING
Registration date : 13.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 3:17 pm

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Offtop10
[Vrh] Go down
immortal

avatar


Broj postova : 11
Age : 34
Registration date : 02.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 8:57 pm

tux je napisao/la:
5rich je napisao/la:
Kala je napisao/la:
joj,ljudi,kaj se svadite,pa pustite čoveka nak gleda chucka kad mu je već tak lepi...

nije stvar u tome kaj je na avataru..štio se mene tiće,more biti i Sveti Otac Papa, aliii, iritira me to kaj mi njegov avatar pojede pol ekrana Rolling Eyes Rolling Eyes

zato ja imam dva ekrana,na windozama se moze isto fino slozit dual monitor display...
jedan je fini 22" widescreen LCD xD

stvarno nisu skupi u zadnje vrijeme Smile

koji OS imaš?
[Vrh] Go down
sasa

avatar


Broj postova : 13
Age : 60
Registration date : 08.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 9:10 pm

tux je napisao/la:
5rich je napisao/la:
Kala je napisao/la:
joj,ljudi,kaj se svadite,pa pustite čoveka nak gleda chucka kad mu je već tak lepi...

nije stvar u tome kaj je na avataru..štio se mene tiće,more biti i Sveti Otac Papa, aliii, iritira me to kaj mi njegov avatar pojede pol ekrana Rolling Eyes Rolling Eyes

zato ja imam dva ekrana,na windozama se moze isto fino slozit dual monitor display...
jedan je fini 22" widescreen LCD xD

stvarno nisu skupi u zadnje vrijeme Smile
ja imam mali stan
[Vrh] Go down
pTichica

pTichica


Broj postova : 253
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 02.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 10:03 pm

scratch


Zadnja promjena: .:Anituschka:.; uto svi 27, 2008 10:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
tux

tux


Broj postova : 66
Lokacija : look behind u.
Registration date : 16.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimeuto svi 27, 2008 10:16 pm

sasa je napisao/la:
ja imam mali stan

onda bi vam 22" mozda bil malo prevelik, ali 20" je savrsen izbor
[Vrh] Go down
immortal

avatar


Broj postova : 11
Age : 34
Registration date : 02.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimesri svi 28, 2008 9:37 pm

tux je napisao/la:
sasa je napisao/la:
ja imam mali stan

onda bi vam 22" mozda bil malo prevelik, ali 20" je savrsen izbor

pital sam, par postova prije, koji os imaš?
[Vrh] Go down
tux

tux


Broj postova : 66
Lokacija : look behind u.
Registration date : 16.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimečet svi 29, 2008 12:49 am

kaj je tak tesko saznat sam Smile hihi
[Vrh] Go down
immortal

avatar


Broj postova : 11
Age : 34
Registration date : 02.05.2008

[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitimečet svi 29, 2008 10:20 am

tux je napisao/la:
kaj je tak tesko saznat sam Smile hihi

onda valjda neki *nix... može li xorg.conf da vidim kak si složil 2 monitora, ja se sad nekaj igram s tim...
[Vrh] Go down
Sponsored content





[prijedlog] GFX forum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: [prijedlog] GFX forum   [prijedlog] GFX forum - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
[prijedlog] GFX forum
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Novi forum
» link na forum
» Linkovi.......

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Gimnazije Fran Galović :: Pitanja, prijedlozi, komentari o forumu-
Forum(o)Bir: